Categories

Felsefe

Sinemadasın, ekranda gösterimdeki en son filmlerden biri. Sahne heyecanlı bir aksiyon sahnesi ama gerçekte olması olanaksız. Biliyorsun ki görsel efekt sanatçılarının elinden çıkmış izlediklerin. İste o anda “Bunlar nasıl yapılıyor? Ben de bu işi öğrenmek ve yapmak istiyorum ama acaba nasıl?” diye düşündüğünü farkediyorsun. Bir anda kendini, alanlarında dünya çapında deneyime sahip ve sahip oldukları deneyimi sana aktarmayı kendilerine amaç edinmiş insanlara danışabileceğin bir görsel efekt ve animasyon merkezinde hayal ediyor, biraz önce izlediğin görsel efektin nasıl yapıldığını üzerinde çalışarak yapmayı düşlüyorsun. Film bu arada geçip gidiyor ama sana hayal etmesi bile güzel geliyor değil mi?

CAMP Görsel Efekt ve Animasyon Merkezi, işte tüm bu düşleri gerçeğe dönüştürebilmek için, bilgi edinmenin ve hayal etmenin yaşamımızın en önemli parçalarından biri olduğunu bilen insanlar tarafından kuruldu. CAMP, kendilerini geliştirmeye ve sahip oldukları bilgiyi paylasmaya bağlı insanların biraraya geldiği bir ortam olarak tasarlandı. CAMP, insanların bu konuda geliştiklerini, bilgilerini paylaştıklarını ve başarılı oldularını görmek için harekete geçti. CAMP’ımıza katıldığında, felsefemizin, gerçek hayattan ve filmlerden örnekleri incelemeye dayalı, danışmanlık hizmetimiz süresince sürekli projeler yaparak ilgili insanların gelişmesini sağlayan, etkileşimli, paylaşımcı bir felsefe olduğunu göreceksin. Pixar, Dreamworks gibi dünyaca ünlü stüdyolarda görsel efekt ve animasyon filmlerinde calışmış, o vizyona sahip, yurtdışındaki bu konuyla ilgili kurumlara paralel bir programla hizmet veren danışmanlarla beraber ileriye yürümenin rahatlığını ve güvenini hissedeceksin.

Şimdi seni, sitemizi dolaşarak, kolay anlaşılabilir bir program dahilinde, birbirinden bağımsız ama birbirini izleyen seminerler ve onlara ek olarak kişisel ve grup danışmanlık hizmetinden oluşan programımız hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve Kurucumuz Erdem Taylan’ın, merkezimiz ve amacı ile ilgili görüşlerini okumaya davet ediyoruz. Daha fazla bilgi veya soruların için bize bilgi@camptr.com adresinden ulaşabileceğini hatırlatarak, seni de düşlerini gerçekleştirme yolunda Camp’ımıza katılanların arasında görmeyi umuyoruz.

erdem taylan erdem taylan pixar dreamworks effects fx visual 3d antz shrek finding nemo incredibles cars arog gorsel görsel efekt animasyon okul kurs görsel efekt www.camptr.com camptr.com autodesk mudbox maya eğitim egitim uc üç boyut üç boyut uc boyut animasyon animation canlandırma camp tr istanbul camptr karakter tasarim karakter tasarim rig rigging eklemleme renderman modelleme modelling kaplama isiklandirma ışıklandırma shading texturing lighting particles partikul partikül dinamik dynamic akiskanlar fluids rigid body soft body cloth kumas kumaş sac saç hair paintfx canlandırma canlandirma animasyon animation multimedya multimedia programlama sertifika maya kursu 3d kurs 3dmax 3dmax kursu gorsellestirme görselleştirme mimari oyun grafik merkez 3dsmax kurs 3d okul merkez 3dsmax kursu after effects 3d eğitim 3d kurs 3d akademi